
Підвісний лінійний світильник Maytoni Cosmo Mod210Pl-L39B3K чорний прозорий скляний сучасний (Mod210Pll39B3K)
30 635 ₴
- В наявності
- Код: 166827206
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи стельові. Освітлення інтер'єру - це ключовий елемент, який впливає на атмосферу та функціональність приміщень. Вибір відповідної стельової лампи від Maytoni може не тільки збагачувати естетику простору, але й значно покращити комфорт використання. Стельове освітлення стає все більш популярним у декоруванні інтер'єрів, а його сучасний дизайн ідеально вписується в різні стилі оформлення. Завдяки широкому вибору, кожен може знайти ідеальне рішення для свого дому, офісу чи спальні. Сучасний стиль і функціональність. Продукти марки Maytoni поєднують у собі...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 16см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 635 ₴

