
Підвісна люстра Argon Preston 5Xe14 золотисто-молочна (2195)
36 096 ₴
- В наявності
- Код: 191258550
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра 5 плаф. PRESTON матовий латунь 2195 - Argon. Елегантність і функціональність в одному. Люстра PRESTON матовий латунь від відомого виробника Argon - це квінтесенція стилю та класу. Завдяки гармонійному поєднанню латуні та молочного скла, ця лампа стане центром уваги в кожному інтер'єрі. Ідеальна для вітальні, їдальні чи кабінету, лампа висотою 69 см і шириною 50 см пропонує п'ять джерел світла, які можна налаштувати під ваші потреби. {__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. #10024; Дизайн і стиль. Люстра PRESTON вирізняється елегантним дизайном, який поєднує матову латунь з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 69cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 7W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Preston |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 096 ₴






