
Дизайнерський підвісний світильник Moosee Anillo 2 золотий (MSE150110059926517349)
38 411 ₴
- В наявності
- Код: 191117953
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE лямпа підвісна ANILLO 2 золота. MOOSEE лямпа підвісна ANILLO 2 золота. Ексклюзивний підвісний світильник, який окрім освітлення підкреслить декоративний характер вашого простору. Виготовлена з металу, алюмінію та акрилу, вражає міцністю та естетичним оздобленням, чудово вписуючись в елегантні інтер'єри. Золотий колір підкреслює елегантність і надає розкішного характеру. Дві тонкі обручі створюють неповторну форму лампи, підкреслюючи її дизайнерський стиль. Пропонується також у класичному чорному оздобленні. Світло: 9 x E14 макс. 40 Вт. Світильник: вис. 28 см / шир. 80 см / гл...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 40см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 411 ₴





