
Підвісна люстра Azzardo Halo Pendant 120 Cct з пультом (AZ5344)
31 010 ₴
- В наявності
- Код: 154251361
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Żирaндол Halo Pendant 120 Cct Go + Remote Control. Люстри є невід'ємною частиною освітлення інтер'єрів, пропонуючи різноманітні можливості оформлення та впливаючи на атмосферу приміщень. Вибір відповідного освітлення є ключовим для створення приємного та функціонального простору. Azzardo Żирaндол Halo Pendant 120 Cct Go + Remote Control. є відмінним прикладом сучасної люстри, яка не лише освітлює, але й додає елегантності та стилю кожному інтер'єру. Параметри світла. Одним з найважливіших аспектів люстри є її здатність до ефективного...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 010 ₴


