
Підвісний світильник Rabalux Carmella LED 80W золотий/білий IP20 (5055)
32 696 ₴
- В наявності
- Код: 94462223
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux Лампа Підвісна Carmella Led / 80W Золотий/ Білий Ip20. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи характеру і створюючи атмосферу в різних приміщеннях. Вибір відповідної моделі може значно вплинути на комфорт та естетику інтер'єру. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Rabalux Лампа Підвісна Carmella Led, яка завдяки своєму сучасному дизайну і високій ефективності, чудово підійде в кожному домі. Висока світлова ефективність. Rabalux Лампа Підвісна Carmella Led - це лампа, оснащена одним, інтегрованим джерелом світла LED потужністю...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 80W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Carmella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 696 ₴





