Доставка зі складу 5-10 днів.
Endon Morad 69783. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідний настрій і функціональність. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, можуть бути ідеальним рішенням для різних приміщень у вашому домі. Параметри освітлення. Endon Morad 69783. це лампа, яка вражає своєю ефективністю освітлення. Оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 40W, яке завдяки різьбі E27 дозволяє використовувати енергозберігаючі лампочки LED. Одне джерело світла чудово освітлює простір, створюючи затишну атмосферу, що сприяє як релаксації, так і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 62 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | MORAD |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 62cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 437 ₴


