
Підвісний світильник Lucide Arkon E27 чорний/сірий 204210136
34 704 ₴
- В наявності
- Код: 128660618
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCIDE - ЛАМПА ПІДВІСНА ARKON E27 - ЧОРНИЙ/СІРИЙ - 20421/01/36. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи їм не лише світла, але й характеру та стилю. Різноманітність застосувань цих ламп робить їх ідеальним вибором для різних приміщень, від кухні до вітальні. Одним з видатних продуктів у цій категорії є LUCIDE - ЛАМПА ПІДВІСНА ARKON E27 - ЧОРНИЙ/СІРИЙ - 20421/01/36, яка поєднує в собі сучасний дизайн з високою функціональністю. Освітлення та параметри світла. Презентована підвісна лампа використовує одне джерело світла з максимальною...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 704 ₴




