
Підвісний стельовий світильник Moosee Torre 5-пунктовий чорний LED (5900168835078)
41 353 ₴
- В наявності
- Код: 192537615
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE лямпа підвісна TORRE чорна. MOOSEE лямпа підвісна TORRE чорна. Ідеальна для тих, хто мріє про інтер'єр, наповнений оригінальністю та художнім виразом. Лямпа виготовлена з високоякісного металу, який вносить елегантність і затишну атмосферу в кожен інтер'єр. Завдяки характерному розташуванню світлових точок світло ніжно розсіюється, надаючи місцю зачаровану атмосферу. Чорний колір чудово надає оформленню глибини та вишуканого стилю. Це елегантне освітлення відмінно підійде як для сучасних квартир, так і для престижних офісів чи елегантних...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Ширина | 126 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 20см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 353 ₴






