
Підвісний світильник Shilo Agari LED 51W 4590lm 4000K золотий 87см 5335 (SHILO5335)
36 694 ₴
- В наявності
- Код: 131144720
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo ліхтар підвісний LED Agari внутрішній 51W 4590lm 4000K золотий 87cm 5335 (SHILO5335). Shilo ліхтар підвісний LED Agari. це ідеальне рішення для тих, хто шукає сучасне освітлення для інтер'єрів. Завдяки своїй елегантній формі та функціональності, ця лампа чудово вписується в тренди сучасного дизайну. Пропонуючи високу світлову ефективність та енергоефективність, є відмінним вибором для кухні та інших приміщень, де відповідне освітлення є ключовим. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. Модель Agari є відмінним прикладом сучасного...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 87cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 87 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 38W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 117cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 694 ₴

