
Підвісний світильник Italux Cabella A 25Xg9 золотисто-коньячний (Pnd5252A25Gdcgn)
37 509 ₴
- В наявності
- Код: 86090032
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Cabella A 25Xg9 Złotykoniak. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і атмосферу. Italux Cabella A 25Xg9 Złotykoniak. це унікальний продукт, який поєднує в собі елегантність, функціональність і сучасний дизайн. Завдяки своєму універсальному застосуванню відмінно підійде для різних приміщень, таких як кухня чи вітальня. Параметри світла і джерела. Ця підвісна лампа підтримує одне джерело світла з максимальною потужністю 28W. У комплекті є лампочка, що є зручним рішенням для користувача. Абажур. виготовлений з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 240см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 28W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Cabella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 509 ₴


