Доставка зі складу 5-10 днів.
Amplex 3pł. Granada Ampgrapp240. Люстра. Amplex 3pł. Granada. це ідеальне рішення для тих, хто прагне поєднати. функціональність. з. елегантним дизайном. Завдяки своєму унікальному стилю, ця лампа чудово впишеться як в сучасні, так і в класичні інтер'єри. Пропонуючи не лише освітлення, але й естетичний акцент, ця модель безсумнівно змінить атмосферу в кожному приміщенні. Енергоефективність та клас енергоефективності. В епоху зростаючої турботи про навколишнє середовище та економію домогосподарств, енергоефективність. стельових ламп стає все більш важливою...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Amplex |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Granada |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 387 ₴


