
Підвісний світильник Shilo Agari LED 76W 6840lm 3000K чорний Ø117см 5340 (SHILO5340)
37 929 ₴
- В наявності
- Код: 128828065
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo підвісна лампа LED Agari внутрішня 76W 6840lm 3000K чорна Ø117cm 5340. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер та функціональність. Вони є не лише джерелом світла, але й декоративним елементом, який може змінити вигляд приміщення. Вибір відповідної стельової лампи дозволяє створити затишну атмосферу в вітальні, кухні чи спальні. Підвісна лампа - це не лише практичне рішення, але й аксесуар, який може підкреслити стиль та оформлення інтер'єру. Світлові параметри та ефективність. Shilo підвісна лампа LED Agari...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 117cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 38W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 117cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 929 ₴

