
Підвісний декоративний керамічний світильник Step Into Design Botanika Xy080P-100 золотий білий
44 562 ₴
- В наявності
- Код: 164997000
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Керамічна підвісна лампа Botanika Xy080P-100 Декоративні Листя Золотий Білий (Xy080P100). Керамічна підвісна лампа Botanika Xy080P-100. від виробника. Step Into Design. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати естетику з функціональністю. Її сучасний стиль та елегантна кольорова гамма в відтінках. білому. і. золотому. роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрних рішень, як в офісі, так і в домашніх просторах. Завдяки використанню. 8 джерел світла. , ця лампа не тільки прикрасить приміщення, але й забезпечить належне освітлення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 20W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 562 ₴




