
Декоративний підвісний світильник Flora з гілками та листям біло-золотий (MSE1501100450)
38 909 ₴
- В наявності
- Код: 189746587
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Декоративна підвісна лампа Flora MSE1501100450 гілки листя біла золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель FLORA виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 210cm мм |
| Глибина | 125cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 125 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 125cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 909 ₴

