
Плафон Maytoni Frame Mod174Cl-09G круглий сучасний гламур золотий прозорий скляний (Mod174Cl09G)
39 736 ₴
- В наявності
- Код: 166827161
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Лампа стельова Frame 9xE14, 60W, Золота, Свічкова. Пропонуємо вам унікальну стельову лампу свічкового типу з витонченою, круглою формою, яка чудово впишеться в елегантний інтер'єр вітальні. Модель Frame від відомого бренду Maytoni вражає своїм золотим оздобленням, яке надає їй благородного вигляду та випромінює тепле, розкішне світло. Лампа пропонує аж дев'ять світлових точок, підготовлених для лампочок типу E14, що гарантує не лише ефектний вигляд, але й відмінне освітлення великих площ. Надійна конструкція виготовлена з найвищого класу...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33cm мм |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 736 ₴

