Доставка зі складу 5-10 днів.
ENDON Лампа підвісна FINSBURY - 73598. Стельові лампи - це ключовий елемент інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й додає характеру та стилю приміщенню. Різноманітність доступних моделей дозволяє підібрати лампу до будь-якого інтер'єру, роблячи його більш функціональним та естетичним. Параметри освітлення. ENDON Лампа підвісна FINSBURY - це відмінний вибір для тих, хто потребує потужного та ефективного освітлення. Лампа оснащена п'ятьма джерелами світла, кожне з яких може мати максимальну потужність 60W. Завдяки цьому загалом випромінює світло о...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 906 ₴











