
Підвісний світильник Cosmolight Wellington латунь (P12340Br)
58 891 ₴
- В наявності
- Код: 185042901
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна WELLINGTON P12340BR. Cosmo Light. Лампа підвісна WELLINGTON P12340BR. це лампа, яка надає ритм щоденним зустрічам за столом. Підвішена в кабінеті, вітальні, спальні визначає центр домашнього життя – місце розмов, прийомів їжі та зустрічей з близькими. Світло, що спускається зверху, ніжно освітлює стіл, підкреслюючи скло, кераміку та структуру тканин. Оправа добре поєднується з іншими джерелами світла – бра, стельовими світильниками чи настільними лампами – що дозволяє створювати різні сценарії освітлення протягом дня. Це модель, яка підійде як для спокійних, стриманих...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 55cm мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 891 ₴

