
Підвісний світильник Maxlight Select Kaskada Palloncini LED 66W 3000K хром (P0526D)
93 954 ₴
- В наявності
- Код: 169162786
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Select Wisząча Лампа Каскад Паллончіні Led 66W 3000K Хром (P0526D). Maxlight Select Wisząча Лампа Каскад. це унікальне освітлення, яке поєднує в собі. сучасний стиль. та функціональність. Завдяки використанню технології LED, лампа не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й сприяє. економії енергії. Ідеально підійде для різних приміщень, таких як офіси чи салони, створюючи затишну атмосферу. Енергоефективність та клас енергоефективності. Maxlight Select Wisząча Лампа Каскад. , відома також як. Паллончіні. , вирізняється...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 11 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 6W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Palloncini |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 954 ₴




