Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Linea-43 Чорна 90 см. Лампи стельові. відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи як функціональність, так і естетику. Вони ідеально підходять для різних приміщень, від віталень до спалень, аж до офісів. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Step Into Design Лампа підвісна Linea-43 Чорна 90 см. , яка привертає увагу своїм сучасним стилем та мінімалістичною формою. Параметри світла. Лампа підвісна. Linea-43. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 20W. Завдяки використанню розетки типу. G9. ,...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Глибина | 45 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 196 ₴





