
Декоративний підвісний світильник Moosee Liberty Line LED 85W 3000K золотий (Mse1501100191)
118 376 ₴
- В наявності
- Код: 163040182
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee Декоративна підвісна лампа Liberty Line Led 85W 3000K Золота (Mse1501100191). Підвісна лампа Liberty Line. від. Moosee. це ідеальне рішення для тих, хто шукає елегантне та сучасне освітлення. Її унікальний дизайн та функціональність роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, надаючи приміщенням неповторний характер. Золотий колір. та сучасний стиль створять у приміщенні затишну атмосферу, що сприяє релаксації та соціальним зустрічам. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа. Liberty Line. була оснащена вбудованими...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 250 см |
| Ширина | 320 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 103 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 250 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 376 ₴




