Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Люстра Gioconda Sp12 E14 Золотий 164960. Ideal Lux Люстра Gioconda Sp12 E14 Золотий 164960. це елегантний освітлювальний елемент, який чудово вписується в класичний стиль оформлення інтер'єрів. Його. золота кольорова гама. та. високоякісний метал. роблять його центральною точкою кожного приміщення, надаючи йому. розкішного характеру. Ця люстра не тільки забезпечує світло, але й створює атмосферу, надаючи простору унікальний характер. Енергоефективність та енергозбереження. В епоху зростаючої екологічної свідомості, вибір стельових світильників, сумісних...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 164cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Люстри |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 90cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 088 ₴


