Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Lampa Wisząca EMPIRE LED 121W Chrom Akryl Ściemnialna. Пропонуємо елегантну. підвісну декоративну лампу акрилову LED 121W EMPIRE Maxlight., яка є відмінним поєднанням сучасного дизайну та функціональності. Ця стельова лампа є не лише джерелом інтенсивного світла, але й чудовим декоративним елементом, який додасть престижу кожному інтер'єру. Виготовлена з високоякісних матеріалів, таких як. акрил і хромований метал., чудово впишеться в сучасні стилізації, пропонуючи не лише естетику, але й довговічність. Лампа оснащена. вбудованим джерелом...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 250 см |
| Ширина | 110 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Maxlight Select |
| Глибина | 110см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 110 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 458 ₴




