
Офісне крісло Art Krzesło Biurowe Ergonomiczny Obrotowy Ch-03 Chief (05-40)
13 877 ₴
- В наявності
- Код: 173261369
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
офісний крісло мистецтва CH-03 начальника (05-40)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 48 cm |
| Мoдель | CH-03 Chief |
| Максимальна висота сидіння | 56 cm |
| Максимальне навантаження | 150kg |
| Марка | Art |
| Матеріал тіла | Metal |
| Мінімальна висота місця | 48 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 50 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 877 ₴

