
Офісне крісло Art Krzesło Biurowe Ergonomiczny Obrotowy Ch-02 Manager (05-31)
20 970 ₴
- В наявності
- Код: 172519923
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло мистецтва CH-02 Менеджер (05-31)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 50 cm |
| Мoдель | CH-02 Manager |
| Максимальна висота сидіння | 54 cm |
| Максимальне навантаження | 150kg |
| Марка | Art |
| Матеріал тіла | Metal |
| Мінімальна висота місця | 47 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 51 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 970 ₴

