Доставка зі складу 5-10 днів.
Dell Optiplex 7020 - SFF - I5-14500 - 16 Гб оперативної пам’яті - 512 ГБ SSD - Win 11 Pro Dell Optiplex 7010 SFF I5-14500 16GB 512SSD W11P (DW6H7)
Dell Optiplex 7020 SFF I5-14500 16GB 512SSD W11P Специфікація Manufacturer: Dellkod Product: DW6H7stan: New: Dell Optiplex 7020 SFF i5-14500 16GB 512SSD W11pean: 5397184852354Product Description: Dell OPTIPLEX 7020 - SFF - Core i5 14500 2.6 GHz - VPRO Enterprise - 16 GB - 16 GB - SSD 512 GBTYPE: Персональний комп'ютер - невеликі форма -факторні послуги: 1 -річний базовий на місці (AT, DE - 2 роки) Технологія платформи: Intel VPRO EnterpriseProcessor: Intel Core I5 (14 -го ген) 14500 / 2,6 ГГц (, до 5,0 ГГц, (14 -CORE) Основні процесори: 20 Нитки. Контролер SdramStorage: Satahard Drive: SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2230 - NVM Express (NVME), Class 35Optical Storage: No Optical DriveGraphics Controller: Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) Networking: Gigepower: (50/60 HZ) Осіян. (30 -денна пробна версія, 30 -денна пробна версія, викриває ліцензію на офіс) Колір: чорний, чорний (клавіатура), чорні (миші) розміри (WXDXH): 9,26 см х 29,28 см х 29 см ваги: 3,68 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Мoдель | 7020 SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Процесор | Intel Core i5-14500 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип житла | Small Form Factor |
- Ціна: 9 999 ₴


