Доставка зі складу 5-10 днів.
dell optiplex optiplex 7020 - SFF - I5-14500 - 8 Гб оперативної пам’яті - 512 ГБ SSD - Win 11 Pro Dell Dell Optiplex 7010 SFF I5-14500 8GB 512SSD W11P (4KCT8)
Dell Optiplex 7020 SFF I5-14500 8GB 512SSD W11P Специфікація Виробник: Dellkod Product: 4KCT8stan: New: Dell Optiplex 7020 SFF I5-14500 8GB 512SSD W11PEAN: 5397184852309продукт Опис: Dell Optiplex 7020 - SFF - Core I5 14500 2.6 GHZ - VPRO Enterprise - 8 GB - 8 GB - 8 GB - 8 GB - SESD 5. GBTYPE: Персональний комп'ютер - Маленькі форма -факторні послуги: 1 рік Основна на місці (AT, DE - 2 роки) Технологія платформи: Intel VPRO EnterpriseProcessor: Intel Core I5 (14 -й ген) 14500 / 2,6 ГГц (, до 5,0 ГГц, (14 -core) Основні особливості процесора: 20 The Memory: 24 MBCCES PRESSOR: 24 MBRAM: 8 ГРБ (Встановлення 64 MBCCES PRESSOR: 24 Mbram: 8 GLAMED) / 44 MBCBER PRESSOR: 24 Mbram: 8 GLAMED) / Встановлено PERESOR PRESSOR: 24 MBRAM: 8 Гр. (MAX) - DDR4 SDRAMSTARYOANGE CONTROLLER: SATAHARD DRIVE: SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2230 - NVM Express (NVME), клас 35оптичний зберігання: Немає оптичного контролера DriveGraphics: Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) Networking: GIGPOWER: (50/60 HZ Ossed: uma). Технологія зберігання, Microsoft Office (30 -денна пробна версія, 30 -денна пробна версія, викриває ліцензію на офіс) Колір: чорний, чорний (клавіатура), чорні (миші) розміри (WXDXH): 9,26 см х 29,28 см х 29 см ваги: 3,68 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Мoдель | 7020 SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Процесор | Intel Core i5-14500 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип житла | Small Form Factor |
- Ціна: 9 999 ₴


