Доставка зі складу 5-10 днів.
Dell Optiplex 7020. Тип CPP: Intel® Core ™ I5, Модель процесора: I5-14500. Внутрішня пам'ять: 8 Гб, тип внутрішньої пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 ГБ, медіа: SSD. Модель бортової графіки: Intel UHD Graphics 770. Wi-Fi. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro, архітектура операційної системи: 64-бітна. Постачання живлення: 180 Вт. Житло: SFF. Тип продукту: ПК. Колір продукту: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Мoдель | Optiplex 7020 SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип житла | Small Form Factor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


