Доставка зі складу 5-10 днів.

Готовність до щоденного складного складного робочого столу Vostro Computer - ідеальний вибір. Завдяки останнім процесорам Intel Core та наявним варіантам розширення він гнучко задовольняє повідомлені потреби. Щодня продуктивність настільного комп'ютера Vostro постачається з останніми процесорами Intel Core і навіть 64 ГБ пам'яті DDR5, що забезпечує потужність та швидкість, що сприяє досягненню наступних цілей. Компактна конструкція в корпусі 7,8 л, невеликий настільний комп'ютер Vostro легко вписується на стіл або під ним, завдяки якому вам належить решта офісних приміщень.
Гнучкість, пристосована до майбутнього до інших моніторів та пристроїв, використовуючи роз'єм HDMI 1.4b та порту відображення. Використовуйте швидку передачу даних за допомогою порту USB Type-C. Невеликий настільний комп'ютер Vostro був розроблений для майбутнього та пропонує варіанти розширення, адаптовані до зростаючих потреб компанії. Підвищити ефективність, додавши M.2 SSD потужністю до 1 ТБ. Як і у випадку масового зберігання, ви можете розширити пам'ять пізніше, додавши до 64 ГБ.
Надійна захисна система безпеки Довірений модуль платформи 2.0 захищає паролі та дані, запобігає маніпуляції та захищає від програмних атак. Для отримання додаткового захисту використовуйте розетки з замком Kensington та рукоятку для замків для захисту обладнання. Безпека та продуктивність, працюйте безпечно. Залишайтеся в безпеці. Організації повідомляють про зменшення кількості випадків безпеки на 58% для пристроїв з Windows 11 Pro.
пристрої з Windows 11 Pro полегшують роботу та підвищують продуктивність. Проблема -перемикання між місцями. Виберіть список завдань, які слід виконати, завдяки багатозадачній основі на основі штучного інтелекту, функцій, що полегшують миттєве замовлення для організації завдань та продуктивності для прискорення впровадження вимогливих робочих навантажень в середньому 42%. Зниження впливу на навколишнє середовище Відповідальна упаковка: Наша упаковка складається з щонайменше 96,9% перероблених матеріалів або відновлюваних джерел, що зменшує кількість відходів та вплив на навколишнє середовище. Стандарти Elevary: Цей настільний комп'ютер має сертифікат Energy Star 8.0. Він має сертифікат EPEAT Silver і отримав позначення клімату EPAAT+. Позначення EPEAT CLIMITE+ вказує на те, що цей ноутбук відповідає найкращою галузевою практикою щодо декарбонізації. Менша кількість електронної води: Dell пропонує кілька варіантів, які полегшують клієнтам оновити обладнання, діагностувати проблеми та замінити деталі.
*Опис стосується серії настільних комп'ютерів Vostro 3030 SFF. Реальні функції можуть змінюватися залежно від конфігурації комп'ютера. Інформація про товар Vostro 3030 SFF Сімейний Intel Core I7 Завантаження процесора 2.1 GHZTACTING (BOOST) 4.8 GHZGENERATION подвійної капральної капрала Corridge 12 Tories 20CE L3 25 MBProzstal Інформація про процесор
Intel Core i7-12700 Intel vpro видалити оперативну пам’ять 16 gbmaks ram. Memory size 64 Gbbliczba Memory sockets 1 CLI-Memorial Nest 1 HDMI1 x DisplayPortinterfejs Wi-Fi 802.11a/B/G/N/AC/AC/AXBLUETOOTH1 x 10/100/1000 MBIT/Optical Snapędze Optical Departing Memory Card Cards USB 3 x USB 3.0 TYPE-A1 X USB 3.0 TYPE-C4 X USB 2.0 TYPE-OPO (Line-out) 1 X RJ -451 X Audio (Combo) Розклетень розетки 1 X PCIE X 11 X PCIE X 16MOC живлення 180 WOLOR BLACK МАЛЬНИЙ ФАКТОРНИЙ ФАКТОРІВНІЙСКІСЦІ 290 MMSE MMS 92.6 MM Глибина 292 мм 4,72 кг оперативної Windows 11 Prodate McAfee Business -12 -MICROS MICROSOFT Office -30 -ти пробна версія SELODY WINDARY WINDARY MICROSOFT Офіс офісу 30 -ти, що є документом MILLIMMIM -MICROSOFT Office Office. KB216 Black - US InternationalMish Optical Optical Dell MS116euro Європейський кабель постачання 3 роки просутність Маркування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 4,72 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 1TB HDD |
| Кількість ядер процесорів | 12 rdzeni |
| Мoдель | Vostro 3030 SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Small Form Factor |
- Ціна: 9 999 ₴



