Доставка зі складу 5-10 днів.
Dell Optiplex 7020 плюс MFF - Intel Core I5-14500 - 16 ГБ оперативної пам’яті - 512 ГБ SSD - Windows 11 Pro 4
Dell Optiplex 7020 плюс специфікація MFF - Intel Core I5-14500 - 16 ГБ оперативної пам’яті - 512 ГБ SSD - Windows 11 Pro Виробник: Dellkod Product: R73Hrstan: New Terle: Dell Optiplex 7020 Plus MFF - Intel Core I5-14500 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Windows 11 Каталог Pronumer: 5397184802069Typ: Personal - Mini Forms Services у пакеті: 1 Рік базової служби (AT EnterpriseProcessor: Intel Core I5 (14. Generation) 14500 / 2,6 ГГц (до 5,0 ГГц, (14 -CORE) ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕСОРИ: 20 ПОКРИТТІЙ НЕМИ: 24 MBP DDR4 SDRAMKONTRONE MACE: SATADYS Таблиця: SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2230 - NVM Express (NVME) Hontocontroler: Intel UHD Graphics 770 Спільна відео пам'яті (UMA) Мережа: (50/60/60 Гц) Доставлена операційна система: Windows 11 Програмне забезпечення: Intel Rapid Color: Black Microsoft Office (30-денна пробна версія, не включає ліцензію на Office) Color: Black (клавіатура), Black (Mouse) Dimensions (SSWXG):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Мoдель | 7020 MFF + |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Процесор | Intel Core i5-14500 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
- Ціна: 9 999 ₴


