Доставка зі складу 5-10 днів.
Гігабайт для ноутбука G6 MF I7-13620H 16 "FHD+ 165 Гц 16 ГБ 512SSD RTX4050 DLSS 3
десять -корів Intel Core I7 13620HDYS SSD PCIE M.2 512GBP PEMI -MONDAY RAM DDR5 4800MHZ 16GBMAT MATRIX FULL HD 165HZ 16 "GRASICAD NVIDIA RTX 4050 6GB GDDR. Специфікація
продукт Виробник: Gigabyteseria Продукт: G6Model Продукт: G6 MF 2024P/N Продукт: MF-H2EE853KDKLASY Продукт Процесор
Виробник процесорів: Процесор Intel® Transport: Core ™ i7Model Processor: Core ™ I7-13620HLICZBA ПРОЦЕСОРНІ СУД: Самірки з десятьма продуктивністю: 4,9 Гізмаксальні збої ефірів: 3,6 GHZPIES-процесор CAChe: 24 MB
матриця Матриця Діагональна: 16 "Матриця Стандарт: Повна HD+Матрична роздільна здатність: 1920 х 1200 Матриця: Матриця: 300 заклепки матриці Освіжаючи: 165 Гц Баран Встановлена ємність оперативної пам’яті: 16 проміжок пам’яті оперативної пам’яті: 2 слоти в вільній пам’яті: 0 Можливість розширення оперативної пам’яті до: 64 ГБСІ Рам Пам'ять: 4800 МГЗТЕХНОЛОГІЯ Зробіть пам'ять: Sodimm DDR5
диск Кількість встановленого диска: 1 Дискова приманка: Первинний диск SSD: 512 GBINTERPHEJS ДИСКУ: M.2 (PCIE/NVME GEN 4) Безкоштовні слоти: 1x M.2 (PCIE) Графічна карта Комплексна картка: Інтемдель Інтегрована карта: UHD GraphicsSproduk Спеціалізована карта: Виділені картки NVIDIA®MODEL: GeForce RTX 4050Technology Спеціальна пам'ять картки: GDDR6 Спілкування Провідна мережева карта: 10/100/1000 MBPSTIP бездротова мережева карта: Wi -Fi 6E (802.11 AX) Bluetooth: 5.2 Ми/D інтерфейси HDMI: 1 ПК - HDMI 2.1Display Порт: 1 ПК - MINIDP 1.4USB 2.0 (480 Мбіт / с): 1 елемент. 3.2 Gen 1 (5 Гбіт / с): 1 штук комбо Мультимедіа Звукова карта: HD динаміка Аудіо гора: 2MOC Динові: 2 WKAMERA: 0,9 MPIX + IRWBUTED Мікрофон: Меморіальні картки Takh: Відбиття карт Сернат Читач: MicroSD Клавіатура / вказівка обладнання Макет клавіатури: QWERTY (International) Підсвічування клавіатури: Так - Один -Zone RGBPANEL Числова підсвічування клавіатури: тактип вказівного пристрою: Тукпад Операційна система Версія операційної системи: Ні Акумулятор Технологія акумулятора: Літо-Іоніоа Акумулятор: 54 ВІДПОВІДЬ ПОВЕРНЕННЯ: 150 Вт Безпека Сокет з безпеки: типовий відбиток пальців: смарт -карта Niegodnik: Non -District TPM: Так Фізичні властивості Матеріал корпусу: пластмаса корпусу: темно -сірого кольорового покрива
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Код виробника | MFH2EE853KD |
| Кількість графічної карти ОЗП | 6GB |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | G6 MF |
| Марка | Gigabyte |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 165Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴


