
Офісне крісло Halmar Gabinetowy Steven Black Eco Skóra Krzesło Obrotowe Tilt
12 404 ₴
- В наявності
- Код: 165417315
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Крісло шафи Halmar Стівен Чорний еко -шкіряний стілець нахилу шкіри
Дизайн та матеріали
Розміри
Регулювання та ергономіка
Функціональність
База та стабільність
Додаткова інформація
?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 50 cm |
| Максимальна висота сидіння | 57 cm |
| Максимальне навантаження | 100kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Ze skóry sztucznej |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Мінімальна висота місця | 49 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Сірий |
| Ширина місця | 52 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 404 ₴


