Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar Jordan Beige Seeding Earckair
Розміри:
Висота крісла: 106 см
Глибина крісла: 85 см
Ширина крісла: 71 см
Ширина сидіння: 49 см
Глибина сидіння: 52 см
Висота від землі до сидіння: 49 см
Висота від землі до підлокітників: 62 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Особливості продукту:
Матеріал: Тканина
Складний -out Backrest
4Дуже м'яка оббивка
можливість отримати лежаче положення
Смачний виріз
Сила
Виконання високоякісних матеріалів
Колір:
оббивка: бежева
Матеріал високої якості
Для усунення явища протирання найбільш часто використовуваних партіїв сидіння, воно було оббитої з дуже хорошою якісною тканиною, яка є міцною і, що важливо, приємним на дотик.
функціональність
Перевага цієї моделі -це спинка -аут і складка -аут, що гарантує максимальний комфорт користувача за можливістю отримання лежачого положення. Дуже м'яка оббивка, виготовлена з чудової оббивки, робить використання цього крісла надзвичайно приємним та розслаблюючим. Сідайте комфортно і розслабтесь, попиваючи чашку улюбленої кави чи чаю.
Ретельна продуктивність
Він завдячує своїми технічними та естетичними цінностями, а також міцною конструкцією до конструкції, що продумане та використання матеріалів високої якості, а використання універсальних кольорів робить його ідеально відповідати багатьом домовленостям інтер'єру, стаючи елегантним, і в той же час дуже практичним доповненням до кожного смакового салону чи офісу

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота місця | 49cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Podnóżek w zestawie |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | Halmar |
| Матеріал | Tkanina |
| Материал обивки | Z tkaniny |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Rozkładane |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 49cm |
- Ціна: 16 553 ₴




