Доставка зі складу 5-10 днів.

процесор

Графіка
Пам'ять

Будівництво
потужність

Захист
Мережа

продуктивність
вміст упаковки
Дисплей
аудіо
Програмне забезпечення
Перевізник даних
порти та інтерфейси
Акумулятор
камера
клавіатура
Інші функції
Попередження про безпеку
Характеристики бренду
Сталий розвиток
Гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,59 kg |
| Відеокарта модель | UHD Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 41Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 6MB |
| Код виробника | 9Z2F2EA_16_512 |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | 15-fd0729nw |
| Максимальний робочий час | 7,5h |
| Марка | HP |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 250 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 2x USB 3.0, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, 1x USB 3.0 (Typ-C) |
| Сім'я процесорів | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Niebieskie |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 3800MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







