Доставка зі складу 5-10 днів.

HP 250 G10

Елегантний і легкий
Ноутбук HP 250 не в курсі гібридного стилю роботи, завдяки тонкому та легкому дизайну та 85 % -ному співвідношенню екрана екрана для корпусу. 1

Windows 11
Робота з будь -якого місця без втрати працездатності чи безпеки, використовуючи Windows 11, що підтримується технологією співпраці та комунікаційного HP.
Intel® 13 Мультиковний процесор. Покоління
Використовуйте ідеальну комбінацію потужності та продуктивності з процесором Generation Intel® Core ™ 13, виконуючи безліч завдань плавно та надійно, завдяки багатоколісній технології.
Швидке та ефективне бездротове підключення LAN
Мобільність ноутбука та надійність швидкого з'єднання визначають, де можна працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових умовах завдяки технології Gigabit Speed Wi-Fi 6. 2

Не обмежуйте свої віртуальні можливості
Бізнес Handwood має значення віч -на -віч. Завдяки HD -камері на комп'ютерах HP, яка забезпечує широкий спектр динаміки (WDR), ви завжди будете добре виглядати під час віртуальних конференцій, навіть у умовах занадто сильного або поганого освітлення.
Захист від низьких повеней
Захистіть чутливу електроніку та важливі компоненти проти невеликої кількості рідини, завдяки клавіатурі, стійким до затоплення.
Специфікація
дисплей
Full HD (1920 × 1080) IPS з діагоналі 39,6 см (15,6 ″)
процесор
Intel® Core ™ I3 1315U
Рам
16 Гб DDR4
жорсткий диск
512 ГБ SSD
Графічна карта
Graphics Intel® UHD
Стандарт зв'язку
realtek rtl8852be
відсоткове значення активної та неактивної області дисплея відносно ділянки активного відображення. Значення, виміряне для набору кришки вертикально відносно столу. Потрібні послуги бездротового доступу та послуги доступу до Інтернету, які продаються окремо. Наявність публічних точок бездротового доступу обмежена. Технологія Wi-Fi 6 відповідає старшій стандартній конфігурації 802.11. Технічні характеристики стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) є роботою, а не остаточними. Якщо остаточні специфікації відрізняються від робочих специфікацій, це може вплинути на здатність підключити комп'ютер з іншими пристроями 802.11ax. Швидкість підключення Wi-Fi® може бути досягнута в технології Wi-Fi 6 (802.11ax) під час надсилання файлів між двома пристроями, підключеними до того ж маршрутизатора. Потрібна окрема покупка бездротового маршрутизатора, що підтримує канали 160 МГц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,52 kg |
| Відеокарта модель | UHD Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 41Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 10MB |
| Код виробника | AL0E6AT |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 6 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | 250 G10 |
| Марка | HP |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 250 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 2x USB 3.0, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, 1x USB 3.0 (Typ-C) |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Nie dotyczy |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴








