Доставка зі складу 5-10 днів.

Elitebook 640 G9 I5-1235U 256GB/16GB/W11P/14.0 9M3Z3AT Перейдіть до елітного рівня параметрів HP Elitebook 640 - це сильний і безпечний комп'ютер за доступною ціною, що дозволяє легко стандартизації, надаючи користувачам інструменти, необхідні під час роботи майже в будь -якому місці. Цей комп'ютер, розроблений відповідно до основних потреб підприємств, забезпечує співпрацю та забезпечує владу та безпеку, яку ваша компанія повинна залишитися в грі.

кришталево чистий звук Насолоджуйтесь кришталево чистим звуком завдяки динамічному аудіо HP та зменшенню шуму HP AI. Захист від HP Wolf Security Комп'ютери HP Wolf Pro Security Edition поєднують рішення HP Sure Click Pro з HP Sure Sense Pro, щоб забезпечити більш точний захист, ніж у стандартних версіях через щорічні або трирічні ліцензії користувачів із підтримкою HP. Це забезпечує потужне, єдине рішення, яке не потребує середовища, яким керує ІТ -команда.
Особливості продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,37 kg |
| Відеокарта модель | Intel Iris Xe |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 256GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 9M3Z3AT |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | EliteBook 640 G9 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Kamera |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴







