Доставка зі складу 5-10 днів.

HP Probook 460 G11

Розроблений для гібридної продуктивності
підвищити ефективність роботи вдома або в офісі, завдяки співвідношенню 16:10 на 16-дюймовому екрані.

Оптимізація з точки зору розвитку компаній
Сучасний процесор Intel®1 та тривалий робочий час на акумуляторі дозволяють виконати вимогливі, своєчасні завдання.

Захист корпоративного класу

Windows 11
Робота з будь -якого місця без втрати працездатності чи безпеки, використовуючи Windows 11, що підтримується технологією співпраці та комунікаційного HP.
Multi -Core Processor Intel®_x000D_
Налаштуйте процесор HP Probook таким чином, щоб отримати ідеальне поєднання потужності та продуктивності. Процесор Intel® підтримує безліч завдань плавно та надійно, завдяки обчислювальним ядрам, які поділяють роботу.
Швидке та ефективне бездротове підключення LAN
Мобільність комп'ютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де можна працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових умовах завдяки технології Gigabit Speed Wi-Fi 6. 4

Надійно переглядати веб -сайти
Захистіть свій ноутбук від веб -сайтів, вкладення лише для читання у форматах Microsoft Office та PDF з зловмисним програмним забезпеченням, програмним забезпеченням та вірусами викупів, використовуючи підтримувану апаратну безпеку для HP Sure Click.6
HP впевнений сенс
Зловмисне програмне забезпечення розвивається з тривожною швидкістю, а традиційні анти -вірусні програми не завжди визнають нові типи атак. Захистіть свій ноутбук від нових загроз, вирішуючи HP Sure Sense, який використовує глибоке навчання, щоб забезпечити винятковий захист від передов
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,74 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Technologia Intel vPRO |
| Ємність батареї | 56Wh |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | AD1J4ET |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 12 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ProBook 460 G11 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x USB 3.1 (Typ-C), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴









