Доставка зі складу 5-10 днів.
ноутбук HP _x000D_ Павільйон 16

Зустріньте павільйон HP 16 _x000D_ Ноутбук, який відповідає всім вашим потребам






підвищити свою продуктивність і зробити більше
Intel® Core ™ Ultra
Точний тачпад _x000D_ HP ImagePad
USB-C 65W
Великий вибір портів



Потужність забезпечення _x000D_ непорушена багатозадачність

зарядка акумулятора _x000D_ до 50% за 30 хвилин* _x000D_ з швидким зарядом HP



*Він заряджає акумулятор до 50% за 30 хвилин, коли система вимкнена (використовуючи команду "вим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,77 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna, Technologia Intel vPRO |
| Ємність батареї | 59Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | B82PFEA |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 12 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Pavilion 16-af0004nw |
| Марка | HP |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | OLED |
| Матрична ясність | 400 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 120Hz |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2048x1280 |
| Роз'єми | 1x USB 3.0, 1x USB 3.1 (Typ-C), 2x USB 3.1 (Typ-C), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








