Доставка зі складу 5-10 днів.

HP Elitebook 630 G10
Гібридні робочі інструменти

Процесор Intel®_x000D_
Підвищити ефективність завдяки процесору Intel®1, який оснащений цим глобально доступним та простим портативним комп'ютером.

Захист від HP Wolf Security

Кристально чистий звук_x000D_
Насолоджуйтесь кришталево чистим звуком, завдяки динамічному звуку HP та зменшенню шуму на основі штучного інтелекту від зменшення шуму AI.3

Безпека - найвищий пріоритет
Програмне забезпечення HP Wolf Pro Security Software пропонує попередньо конфігуровану безпеку комп'ютера корпоративного класу для малих та середніх компаній. 4

Швидке та ефективне бездротове підключення LAN_x000D_

Надійно переглядати веб -сайти
Захистіть свій ноутбук проти веб -сайтів, вкладення лише для читання у форматах Microsoft Office та PDF з зловмисним програмним забезпеченням, програмним забезпеченням Ransomware та вірусами, використовуючи підтримувану апаратну безпеку для HP Sure Click.6
Автоматична реставрація після атак на апаратне програмне забезпечення
Атаки на прошивку можуть повністю пошкодити ваш ноутбук. Забезпечуйте захист завдяки системі BIOS, що займається самостійно, яка оснащена рішеннями HP. HP Sure Start 7. Generation автоматично відновлює систему BIOS після нападів зловмисного програмного забезпечення, програм ROODKIT або крадіжки.
Ваш відбиток пальців - це ваш пароль
Забудьте ввести ім’я користувача та пароль. Тепер ви можете увійти на Windows та веб -сайти за допомогою додаткового зчитувача відбитків пальців.

Порти
Специфікація
дисплей
fullhd (1920 × 1080) IPSO Діагональ 39,6 см (15,6 ″)
процесор
Intel® Core ™ I5 1335U
Рам
16 Гб DDR4
жорсткий диск
512 ГБ SSD
Графічна карта
Graphics Intel® UHD
Стандарт зв'язку
Intel® Wi-Fi 6E AX211
багатокольова технологія була розроблена для підвищення продуктивності деяких програм. Використання цієї технології може не отримати користь для деяких користувачів або додатків. Ефективність та частота годин залежать від навантаження на додаток та конфігурації обладнання та програмного забезпечення. Нумерація AMD - це не міра тактової частоти. Потрібні окремі договори для надання Інтернет -послуг. Програмне забезпечення HP Wolf Pro Security Edition (включаючи HP Sure Click Pro та HP Sure Sense Pro Solutions) встановлено на фабриці, встановленому у вибраних складових одиницях і, залежно від придбаного продукту HP, включає платну щорічну або трирічну ліцензію. Програмне забезпечення HP Wolf Pro Security Edition має ліцензію на основі ліцензійних умов "HP Wolf Security Software Leciver Licent Lovery" (EULA), доступні за адресою https://support.hp.com/us-en/document/ish_387569-3873014-16 та змінених у наступному записі: "7. Угода, ліцензія на HP Wolf Pro Security Edition (HP Sure Sense Pro and HP Sure Click Pro) набуває чинності на момент активації та застосовується на дванадцять (12) місяців або тридцять -SIX (36) місяців ("Основний термін"). HP Sure Click та HP Sure Sense без додаткових витрат та без майбутніх служб підтримки HP. Вимагає програми MYHP та операційної системи Windows. Цей продукт включає платну ліцензію на один (1) рік для програми HP Wolf Pro Security Edition, яка містить HP Sure Click Pro та HP Sure Sense Pro Solutions. The HP Wolf Pro Security Edition software is licensed on the basis of the provisions of the HP (EULA) end user license agreement, which can be found at https://support.hp.com/us-en/document/ish_3875769-3873014-16 and which has been modified by the following entry: "7. With the conditions recorded in this EULA agreement, the license at HP Wolf Pro Security Edition (HP Sure Sense Pro та HP Sure Click Pro) набуває чинності на момент активації та застосовується протягом дванадцяти (12) місяців ("Основний термін"). і HP ". 6E Wi-Fi маршрутизатор необхідний для роботи в діапазоні 6 ГГц, що продається окремо. Наявність публічних точок бездротового доступу обмежена. Технологія Wi-Fi 6E відповідає старшій стандартній конфігурації 802.11. Доступний у країнах, де підтримується 6E Wi-Fi Network. Мережа Wi-Fi®, що підтримує швидкість передачі даних Gigabyte, доступна, завдяки технології Wi-Fi (802.11ax) при надсиланні файлів між двома пристроями, підключеними до того ж маршрутизатора. Це вимагає окремо покупки бездротового маршрутизатора, що підтримує 160 МГц -каналів. HP Sure Click підтримує браузери Microsoft® Internet Explorer та Chromium ™. Підтримувані вкладення включають файли Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) та PDF -файли лише у режимі зчитування, якщо комп'ютер встановлений Microsoft Office або Adobe Acrobat Software. Швидкість передачі при роз'єм USB SuperSpeed 20 ГБ/с не доступна для протоколу Thunderbolt ™ 4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,22 kg |
| Відеокарта модель | UHD Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 72% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 42Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 8A5X7EA |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | EliteBook 630 G10 |
| Марка | HP |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 400 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt 4, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4600MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴









