Доставка зі складу 5-10 днів.

HP Elitebook 630 G10
Гібридні робочі інструменти

Процесор Intel®_x000D_
Підвищити ефективність завдяки процесору Intel®1, який оснащений цим глобально доступним та простим портативним комп'ютером.

Захист від HP Wolf Security

Кристально чистий звук_x000D_
Насолоджуйтесь кришталево чистим звуком, завдяки динамічному звуку HP та зменшенню шуму на основі штучного інтелекту від зменшення шуму AI.3

Безпека - найвищий пріоритет
Програмне забезпечення HP Wolf Pro Security Software пропонує попередньо конфігуровану безпеку комп'ютера корпоративного класу для малих та середніх компаній. 4

Швидке та ефективне бездротове підключення LAN_x000D_

Надійно переглядати веб -сайти
Захистіть свій ноутбук проти веб -сайтів, вкладення лише для читання у форматах Microsoft Office та PDF з зловмисним програмним забезпеченням, програмним забезпеченням Ransomware та вірусами, використовуючи підтримувану апаратну безпеку для HP Sure Click.6
Автоматична реставрація після атак на апаратне програмне забезпечення
Атаки на прошивку можуть повністю пошкодити ваш ноутбук. Забезпечуйте захист завдяки системі BIOS, що займається самостійно, яка оснащена рішеннями HP. HP Sure Start 7. Generation автоматично відновлює систему BIOS після нападів зловмисного програмного забезпечення, програм ROODKIT або крадіжки.
Ваш відбиток пальців - це ваш пароль
Забудьте ввести ім’я користувача та пароль. Тепер ви можете увійти на Windows та веб -сайти за допомогою додаткового зчитувача відбитків пальців.

Порти
Специфікація
дисплей
fullhd (1920 × 1080) IPSO Діагональ 39,6 см (15,6 ″)
процесор
Intel® Core ™ I7 1355U
Р
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,22 kg |
| Відеокарта модель | UHD Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 72% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 42Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 8A5X8EA |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | EliteBook 630 G10 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Metal |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 400 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt 4, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴









