Доставка зі складу 5-10 днів.

Корпоративні результати діяльності. Компанія All-In-Contact Design HP Proone 440 All-In-One надає користувачам ефективність, безпеку та масштабованість комерційного класу, і в той же час займає мало місця. Цей комп'ютер оснащений останніми процесорами Intel і захищений завжди доступними гарантіями, які ви можете довіряти. Камера 5 Мп від TNRUCHC всі деталі в різних середовищах, завдяки 5 Мп камері з тимчасовою функцією зменшення шуму.

Захист від HP Wolf SecurityHP Wolf Security для бізнесу забезпечує міцний, завжди забезпечений апаратним захистом. Продуктивність Intel Processor Corezachow протягом усього дня завдяки комп'ютеру HP Pro Tower 480, оснащеним останнім процесором Intel Core. Зовнішня упаковка, що підходить для сертифікату EPEAT та Energy Star, зовнішня упаковка зробила 100% екологічних перероблених матеріалів.
4
Останній багатоядерний процесор Intel. Використовуйте комп'ютерний процесор все в одному таким чином, щоб отримати ідеальну комбінацію потужності, ефективності та цінностей. Останній процесор Intel плавно та надійно підтримує багато завдань, завдяки обчислювальним ядрам, які поділяють роботу.
Автоматична реставрація після атак на апаратне програмне забезпечення для прошивки може повністю зруйнувати ваш комп'ютер. Забезпечуйте захист завдяки системі BIOS, що займається самостійно, яка оснащена HP HP HER SURT START GEN6 Solutions, автоматично відновлює систему BIOS після нападів зловмисного програмного забезпечення, програм ROODKIT або грабежу.
4 Автоматичні оновлення та контроль безпеки додатково захищають ваші комп’ютери.
Безпечно перегляньте веб -сайт вашого комп'ютера перед веб -сайтами, вкладення лише для читання у форматах Microsoft Office та PDF з зловмисним програмним забезпеченням, викупом та вірусами за допомогою HP Sure Click. 
Легке управління доступом до комп'ютера до необхідних оновлень та менше часу, присвяченого оновленню управління завдяки функції асистента підтримки HP. Інформація про товар HP PROONE 440 23,8 дюйма G9 All-In-One PCX Desktop
Діагональна 23,8 "Роздільна здатність 1920 x 1080 (FHD 1080) Матриця Матриця TTF -екрана TFT IPS (IPS) Матрична поверхня процесора процесора Intel Core I5Generation Процесор Чотирнадцята чотирнадцята процесор Intel Core i5-14500 Intel vpro видалити оперативну пам’ять 32 gbmaks ram. Memory size 64 GBRODZAJ Sodimm DDR5 memory of the memory rail 4800 MHZTYP SSDOBOOCIAL SSD 512 GBformat SSD width M.2interfejs SSD PCI-ExpressModel graphics card Intel UHD GraphicSproducen IntelPorty Video 1 x HDMI1 x DisplayPortinterfejs network 1 x 10/100/1000 Mbit/SWI-Fi-Fi 802.11a/b/g/n/axbluethnapa оптичні оптичні картки пам'яті DVD-Rwiztnik Takports USB 1 X USB 3.2 Type-C Gen 23 X USB 3.2 TYPA-A GEN 22 X USB 3.2 Type-A Gen 1 X RJ-451 X Audio (комбінація) Webcam сріблястого Глибина 539,3 мм Myszklaviator
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 7,77 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 14 rdzeni |
| Мoдель | ProOne 440 G9 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | HP |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Частота процесора | 2600MHz |
- Ціна: 9 999 ₴







