Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук HP Victus Gaming_x000D_ З 16,1 -дюймовим дисплеєм
Безкоштовний подвійний
Природа
зараз найкращий час_x000D_ Поліпшити ефективність та якість гри та власні навички.


AMD Ryzen -процесори серії 7000
Така обчислювальна потужність буде впоратися_x000D_ з кожною грою.
обладнання_x000D_ Ігри створені спеціально для вас
картки_x000D_ Графіка
nvidia © GeForce RTX ™ з 40 серії
величезний крок вперед з точки зору ефективності та ефективності,_x000D_ Завдяки підтримуваному штучному інтелекту технологій DLSS 3 та повного простеження променів.
Чи можу я грати?
_x000D_ Персонаж із своїх ігор
Дисплей QHD
досвід досвіду, я
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,33 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4060 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 70Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 16MB |
| Код виробника | B82PKEA |
| Кількість акумуляторних камер | 4 |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Victus 16-s1739nw |
| Максимальний робочий час | 6h |
| Марка | HP |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 240Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 2x USB 3.0, 1x RJ-45, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, 1x USB 3.0 (Typ-C) |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴








