Доставка зі складу 5-10 днів.

HP Pavilion плюс 14 "
звільнити свій потенціал за допомогою павільйону HP плюс 14 "ноутбук

Потужна продуктивність завдяки використанню процесора Intel®
Завдяки використанню процесора Intel® Core ™ 1 та вдосконаленому програмному забезпеченні, ноутбук HP Pavilion Plus готовий до найскладніших завдань.

Дослідіть кожну деталь на дисплеї з кількістю пікселів, що дозволяє ідеально відображати зображення

Зв'язок та співпраця
Представляйте себе за допомогою 5 МП камери, подвійного мікрофона та рішень для присутності HP, які забезпечують проблеми з без проблем та співпраці.

Ноутбук, який дружній до планети, і буде чудово працювати для вас
сертифікати EPAAT® Gold3 та Energy Star® та точна конструкція з використанням перероблених покронових пластмас, відновлених до досягнення океану4.

OLED -екран

Відображення сертифікатів Eyesafe®
монітори сертифікатів Eyesafe® відповідають вимогам Tüv щодо низько -синього світла та стандартів Eyesfafe® у полі захисту від очей від шкідливого синього світла - без спотворення кольору - щоб зменшити втому очей під час тривалої роботи.

100% SRGB
Представте створений вміст у всіх кольорах та з максимальною точністю на екрані, що пропонує 100%, що охоплює кольоровий простір SRGB.
IMAX розширений сертифікат
IMAX Enhanced сертифіковані пристрої відповідають стандартам RAW в режимі дисплея дисплея, кольору, кольору, яскравості, контрастності та вірності звуку. 5
Ключові обкладинки містять пластик, виготовлений з піллітинної переробки
Завдяки використанню ковпачків, виготовлених з переробленого пластику, ми вводимо в наші клавіатури більш збалансований дизайн. 6

Порти
Специфікація
дисплей
2,8 К (2880 × 1800) Діагональ Оледо 35,6 см (14 ″)
процесор
Intel® Core ™ 7 155H
Рам
32 ГБ LPDDR5X
жорсткий диск
1 ТБ SSD
Графічна карта
Graphics Intel® ARC ™
Стандарт зв'язку
Intel® Wi-Fi 6E AX211
багатокольова технологія була розроблена для підвищення продуктивності деяких програм. Не всі клієнти або програми отримають користь внаслідок використання цієї технології. Продуктивність та частоти годинника залежать від завантаження програми та конфігурації обладнання та програмного забезпечення. Намагання Intel - це не міра більш високої продуктивності. Display Eyesafe® для низького синього світла - це специфікація дисплея, отримана як частина випробувань. Детальніше можна знайти на веб -сайті https://eyesafe.com. На основі американської процедури сертифікації EPEAT® відповідно до стандарту IEEE 1680.1-2018 EPEAT®. Надання статусу EPEAT® змінюється залежно від країни. Додаткова інформація доступна на веб -сайті www.epeat.net. Ноутбуки, виготовлені з використанням переробки та отримані з океану пластмас у масці та корпусі гучномовців, пластмас, отримані з переробки в клаві клавіш та ножиці клавіш та металів з переробки на обкладинці A, C, D, D, бордовики, хуреї та брекетів. Відсоток вмісту переробки переробленої пластмаси, відновленого перед потраплянням в океан та перероблених металів у кожному елементі залежить від продукту. Усі технічні параметри відповідають типовому технічному, наданому виробникам компонентів, що використовуються в продуктах HP; Справжні параметри можуть відрізнятися. Відсоток переробленого вмісту пластику в ключовому накладанні змінюється залежно від продукту. Щоб отримати найкращі результати у випадку сну та заряду HP, використовуйте кабель або адаптер відповідно до стандарту зарядки USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,44 kg |
| Відеокарта модель | Intel Arc Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Technologia Intel vPRO |
| Ємність батареї | 68Wh |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Кеш процесора | 24MB |
| Код виробника | B4MA5EA |
| Кількість акумуляторних камер | 4 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 16 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Pavilion Plus 14-ew1001nn |
| Максимальний робочий час | 13h |
| Марка | HP |
| Матеріал | Metal |
| Матриця Тип | OLED |
| Матрична ясність | 400 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 120Hz |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Роз'єми | 1x USB 3.0, 1x USB 3.1 (Typ-A), 1x Thunderbolt 4, Wyjście audio, 1x USB 3.0 (Typ-C), HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 6400MHz |
| Частота процесора | 4800MHz |
| Екранне покриття | Błyszcząca |
- Ціна: 9 999 ₴








