Доставка зі складу 5-10 днів.

Ігровий ноутбук Омен 17.3 "
Все
вам потрібно виграти
у максимальній конфігурації
QHD IPS Display 17,3 дюйма
турбуватися в переконливому фокусі та надзвичайно вираженому_x000D_ Деталі, надані 3,7 мільйона пікселів._x000D_ Роздільна здатність 2560 x 1440 та ультра -рбероку кут огляду 178 °_x000D_ Забезпечити надзвичайну якість розваг.
17.3 "
100% SRGB
Частота оновлення 240 Гц
Обмежте розчарування відставання та зміцнення, завдяки частоті_x000D_ 240 Гц оновлення зображення та VRR (Vararia_x000D_ Швидкість оновлення) та премія AMD Freesync ™.


Перехресні кордони
на основі архітектури Ada lovelace, що забезпечує стрибок продуктивності_x000D_ та доступ до графічних функцій на основі Al. Переходити_x000D_ Віртуальні світи з надзвичайним реалізмом, завдяки вдосконаленому промені_x000D_ відстеження та високий кадрів в секунду.


Революційна технологія DLSS 3
оснащені новими тензорними ядрами четвертого покоління_x000D_ та прискорювач оптичного потоку (OFA), DLSS 3 використовує AI_x000D_ Для створення додаткових кадрів та вдосконалення якості зображення.


nvidia рефлекс
nvidia Reflex та GeForce RTX Series 40 NVIDIA Reflex_x000D_ та GeForce RTX Series 40 забезпечують найнижчий_x000D_ затримки (MS) та найкоротший час відповіді в іграх_x000D_ рейтинг.
Більше потужності та більше гри з AI Ryzen ™
3 сильні одиниці в 1
npu
Спеціальний двигун AI, оптимізований для продуктивності_x000D_ Обробка за допомогою д
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,95 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4050 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 83Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 16MB |
| Код виробника | B35M2EA |
| Кількість акумуляторних камер | 6 |
| Кількість графічної карти ОЗП | 6GB |
| Кількість ядер процесорів | 6 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | OMEN 17-db0313nw |
| Максимальний робочий час | 7h |
| Марка | HP |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x USB 3.0, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x USB 3.1 (Typ-C), 2x USB 3.1 (Typ-A), DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴









