Доставка зі складу 5-10 днів.

Ігровий ноутбук Омен 16
Вся мобільна потужність, яка вам потрібна
збагатити свої ігри та все життя, беручи ідеальну Весело скрізь один з одним, завдяки новому Омену для ноутбука 16.
процесори Intel
13. Покоління
неперевершена ефективність роботи, необмежена кількість Творчість та неконтрольована сила.
графічні картки
nvidia © GeForce
rtx ™ з 40 серії
величезний крок вперед з точки зору ефективності та виконання, завдяки підтримуваному штучному інтелекту DLSS 3 технологій і повне відстеження променів.
Чи можу я грати?

неперевершений
продуктивність
Краще охолодження
для кращої гри
Нове будівництво Задня частина корпусу дає додатковий простір для охолодження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-14700HX |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,39 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4060 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad |
| Ємність батареї | 83Wh |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Кеш процесора | 33MB |
| Код виробника | B82PREA |
| Кількість акумуляторних камер | 6 |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 20 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | OMEN 16-wf1177nw |
| Максимальний робочий час | 5h |
| Марка | HP |
| Матеріал | Metal |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 240Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x Thunderbolt 4, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5500MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴








