Доставка зі складу 5-10 днів.

Грайте та виграйте чудовий стиль

Досягайте повноти своїх ігор Можливості з ультраострего та рідкого зображення, і в той же час Виконувати всі інші щоденні завдання, для яких вам потрібно Є комп'ютер - ноутбук Victus від HP з 16,1 -дюймовим екраном з роздільною здатністю до QHD та з Частота оновлення до 165 Гц, процесор та карта Intel 12 Графічна nvidia geforce залишилася Розроблений для гравців. Місткий акумулятор Це дозволить до 8 годин безперебійних дій без Необхідність заряджати знову, а аудіосистема фірмовується Bang & Olufsen - це гарантія феноменального звуку.


Інноваційна система охолодження запобігає перегрівання комп’ютер, що дозволяє вам і йому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-12700H |
| Тип процесора | E2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,46 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 3060 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 70Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кеш процесора | 24MB |
| Код виробника | 6E2Y8EA |
| Кількість акумуляторних камер | 4 |
| Кількість графічної карти ОЗП | 6GB |
| Кількість ядер процесорів | 14 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Victus 16-d1004nw |
| Максимальний робочий час | 6,45h |
| Марка | HP |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, 3x USB 3.0, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, 1x USB 3.0 (Typ-C) |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4700MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴









