Доставка зі складу 5-10 днів.
HP Комп'ютерна робоча станція Z1 Tower G9 Desktop PC I7-14700 32GB RAM - 1TB SSD - NVIDIA® RTX 4060 8GB - WIN 11 PRO (8T1L1EA)
настільний комп'ютер до HP Z1 TWR G9 офіс Intel Core Processor 14. Generation
він підходить скрізь
Специфікація HP Workstation Z1 G9 - Tower - I7 14700 - 32 Гб оперативної пам’яті - 1TB SSD - Win 11 Pro
редактор Виробник процесора: процесори Intelrodzina: Intel Core I7Generation процесора: Intel Core I7-14xxxmodel Processor: I7-14700 Процесор: Процесор 24-а Частота: 2,1 Гзеннесс плата процесора: 5,4 Ghzrędzowie: 8 Ефективна гул: 8 CUTTER Смарт-кахри бази зміни догляду за: 2 Ghzgwins CPPS: 28 Кожні споруди База безкоштовно: 1,5 Ghzwytaj-Cryne Max Turbo Частота: 4,2 Ghzwyladnaści-przewytności-przechzy max turbo частота частота ghzliczba встановив процесорів: 1 moc базовий процесор: 65 живлення потужності: 219 w пам'ять Внутрішня пам'ять: 32 GBTYP Внутрішня пам'ять: DDR5-SDRAMMAXIMAL Внутрішня пам'ять: 128 Пам'ять GBóla (слоти X розмір): 2 х 16 ГБГОТИЧ Пам'ять: 4x Dimmprędzenie Clock Пам'ять: 4800 МГц Dimmprędzenie: 4800 МГц Зберігання Загальна ємність зберігання: 1000 GBTYP Оптичний привід: Масове зберігання: SSDCAłkowy SSD Диск Ємність: 1000 GBBLICZBA SSD Встановлено: 1 SSD DISK (1000 GBINTERPHEJS SSD: PCI ExpressNvme: y Графіка Separate graphics card: Graphic Ykarta created: Disproductive graphic: NvidiaModel of an important graphics card: NVIDIA GeForce RTX 4060TIP Discreet graphic memory: GDDR6 IMPLEMENTATION Graphics card: 8 GBRZE GBRZE graphics cards on the supplied: Intel UHD GraphicSproduven of autonomous data transmission: Intelmodel Intel UHD Graphics 770 Мережа Мережа Ethernet LAN: Передача даних Ethernet LAN: 10, 100, 1000 Мбіт/Swi-Fi: N Порти та інтерфейси Кількість портів USB 2.0: 3ports USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Тип A Кількість: 7 USB 3.2 Gen 2x2 Тип C Тип: 1 порти HDMI: 1 HDMI: 1.4Displayports Кількість: 2 дисплея: 1,4 STYS Ethernet Lan (RJ-45): 1 Лінія: навушник/мікрофон ком. Розширення PCI X1 (Gen 3.x) слоти: 2Express PCI X16 (Gen 3.x) слоти: 1EKSPRES PCI X16 (Gen 4.x) Слоти: 1 Дизайн Тип шасі: Вежа продукту: Чорний Вступ: 2024 Ефективність Тип продукту: Робоча станція на ринку: Аудіопродуктивність: Realtek ALC32055 Пароль: YTYP Захист пароля: BIOS, модуль Power Power Power (TPM): Ywersion модуля довіреної платформи (TPM): 2.0 Програмне забезпечення Встановлена операційна система: Windows 11 Pro Специфічні особливості Fatura HP Jumpstart: Takhp: YHP: Бізнес Влада Блок живлення: 550 Вхід живлення: 100 - 240 Вхід частоти живлення: 50 - 60 Гц Вага та розміри Ширина: 337 мм Глибина: 308 ммвісток: 155 мм Вага: 5700 Упаковка: 287 мм Упаковка: 400 мм упаковка: 499 мм упаковка: 9240 г г. Зміст упаковки Дисплей у наборі: Атмосфера миші: Обкладинка в наборі: Іклаватори включають: Конструкція: WIRET
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 5,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Жорсткий диск | 1000GB |
| Мoдель | HP Z1 Tower G9 Desktop PC |
| Максимальна підтримка ОЗП | 128 GB |
| Марка | HP |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 550 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Процесор | Intel Core i7-14700 |
| Розмір пам'яті графічної карти | 8 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Швидкість процесора | 2,0 GHz |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип житла | Tower |
- Ціна: 9 999 ₴


