Доставка зі складу 5-10 днів.

HP Elite X360 1040 G11

Влада та витонченість в одному
Використовуйте потужність функції AI у переробленому ноутбуці HP Elite X360 1040 з HP Smart Sense.1

Звук, що підтримується штучним інтелектом
вигляд і звучить найкраще, завдяки ІЧ -5 MPX IR -камері, автоматичному обрамленню та динамічному вирівнювальному голосі.3

Захист від HP Wolf Security

Windows 11
Робота з будь -якого місця без втрати працездатності чи безпеки, використовуючи Windows 11, що підтримується технологією співпраці та комунікаційного HP.
Швидке та ефективне бездротове підключення LAN
Мобільність ноутбука та надійність швидкого з'єднання визначають, де можна працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових умовах завдяки технології GiGabit Wi-Fi 6. 5

Надійно переглядати веб -сайти
Захистіть свій ноутбук проти веб -сайтів, вкладення лише для читання у форматах Microsoft Office та PDF з зловмисним програмним забезпеченням, програмним забезпеченням Ransomware та вірусами, використовуючи підтримувану апаратну безпеку для HP Sure Click.6
Автоматична реставрація після атак на апаратне програмне забезпечення
Атаки на прошивку можуть повністю пошкодити ваш ноутбук. Забезпечуйте захист завдяки системі BIOS, що займається самостійно, яка оснащена рішеннями HP. HP Sure Start 7. Generation автоматично відновлює систему BIOS після нападів зловмисного програмного забезпечення, програм ROODKIT або крадіжки.

Порти
Специфікація
дисплей
wuxga (1920 x 1200) IPS з діагональною 35,6 см (14 ″)
процесор
Intel® Core ™ Ultra 7 155H
Рам
32 ГБ LPDDR5X
жорсткий диск
1 ТБ SSD
Графічна карта
Graphics Intel® ARC ™
Стандарт зв'язку
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Smart Sense вимагає застосування MYHP та операційної
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,39 kg |
| Відеокарта модель | Intel Arc Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Akcelerometr, Technologia Intel vPRO |
| Ємність батареї | 68Wh |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Кеш процесора | 24MB |
| Код виробника | 9G0X3ET |
| Кількість акумуляторних камер | 6 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 16 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Elite x360 1040 G11 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 800 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Ekran dotykowy |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x USB 3.0, 1x USB 3.1 (Typ-C), 2x Thunderbolt 4, Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 7500MHz |
| Частота процесора | 4700MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴











