Доставка зі складу 5-10 днів.

ноутбук
Омен 17

Вища якість ігрового ноутбука HP Omen з 17-дюймовим екраном

збільшити потужність,
максимум
працювати! Почніть з потужного 17-дюймового ігрового ноутбука_x000D_ Омен. У вас є дисплей QHD зі швидкістю оновлення до 240 Гц1,_x000D_ Сильний процесор Intel® та відеокарта NVIDIA®. Система охолодження оменів подбає про ефективну операцію_x000D_ Буря. Програмне забезпечення для Gaming Hub - це гарантія оптимальних налаштувань та персоналізації. Застебнути_x000D_ ремені, бо це станеться.
максимум
Гра Радість
FHD -дисплей з діагональною 16,1 дюйма на частоті_x000D_ Оновлення до 240 Гц1 підніме ваш геймплей на зовсім інший рівень.

розроблений,
для перемоги
Ефект поєднання дивовижної роздільної здатності QHD з технологіями_x000D_ IPS - це різке зображення високої якості. Екран, збагачений антирефлективним покриттям, зменшує відображення_x000D_ Це значно збільшує комфорт використання. Крім того, яскравість 300 заклепків є великим контрастом і_x000D_ Кольори в будь -яких умовах. І в кімнаті, і на відкритому повітрі, в похмурі дні та_x000D_ Сонячний. Забудьте про розгорнуту картину, заклипання та привид. Екран освіжаючи на 240_x000D_ HZ та Technlogia NVIDIA® G-SYNCTM є гарантією гладкого геймплея без затримок.


Використовуйте найкращі рішення
грати без обмежень і розробити власні_x000D_ навички. Проявіть розумність, швидкість, точність. Дізнайтеся, як це, коли воно є_x000D_ Ви переходите до більш високого рівня ігрового процесу.
до 8,5 годин роботи на одному заряді
до 8,5 годин автономної роботи - це велика свобода._x000D_ Ви можете грати без перешкод як вдома, так і в Trip2. Не обмежуйте себе.
звукова система Bang & Olufsen
датська ком
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-12700H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 2,78 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 3080 Ti |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad |
| Ємність батареї | 83Wh |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кеш процесора | 24MB |
| Код виробника | 74H26EA |
| Кількість акумуляторних камер | 6 |
| Кількість графічної карти ОЗП | 16GB |
| Кількість ядер процесорів | 14 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | OMEN 17-ck1103nw |
| Максимальний робочий час | 6,45h |
| Марка | HP |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 165Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, 1x Mini DisplayPort, 3x USB 3.0, 1x Thunderbolt 4, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4700MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴








