Доставка зі складу 5-10 днів.

Боротьба 7.3 Ротаційне крісло чорного сітки

регульована поперекова підтримка 2d
Тканина HD з міцною сіткою

Слайд -технологія
функція Seatrest
ЩоРегульований підголівник

6-Центровані колеса
специфікація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huzaro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 50 cm |
| Мoдель | Combat 7.3 |
| Максимальна висота сидіння | 56 cm |
| Марка | Huzaro |
| Мінімальна висота місця | 46 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 49 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 271 ₴











