Доставка зі складу 5-10 днів.
Продуктивність, як велике, завдяки житлу, що має потужність лише 1 літр ThinkCentre M75Q Gen 2, підійде скрізь і пропонує продуктивність на корпоративному рівні завдяки процесору AMD Ryzen ™ 7 5750GE з Pro Technology. Цей комп'ютер підходить для багатоповерхової роботи, створення вмісту, обробки даних та багатьох інших завдань - все в одному компактному пристрої. Він також пропонує SODIMM (3200 МГц) та два результати для двох розетків DDR4, тому ви можете адаптувати його до конкретних потреб бізнесу. Безпека на всіх рівнях працює спокійно завдяки підвищеній безпеці ThinkShield, найбільш всебічного захисного рішення на ринку. ThinkShield поєднує обладнання, програмне забезпечення, послуги та процеси, що ведуть у галузі для захисту даних та організацій. Цей комп'ютер також оснащений охоронцем пам'яті AMD для повного шифрування пам'яті для захисту конфіденційних даних. Комфортно у використанні, простий у розширенні ThinkCentre M75Q Gen 2 розвивається у вашій компанії. Він може бути підключений до галузевих аксесуарів, а також старих периферійних пристроїв і розроблений для легкого розширення. Він був розроблений для людей та скорочення робочих просторів. Він легко вписується в будь-яке середовище, підключається до максимум трьох дисплеїв і дозволяє швидко заряджати та обмінюватися даними через порт USB-C спереду. Він також може бути включений на дистанційно, використовуючи ключову комбінацію. Комплексне управління та надійність M75Q Gen 2 легко впровадити, оновлювати та керувати. Він пропонує інтегровані контролери для старих операційних систем та доступу без використання інструментів. AMD Ryzen ™ 7 5750GE Pro Management дозволяє персоналу керувати всією інфраструктурою з будь -якої точки організації. Серед інших варіантів складання, його також можна легко прикріпити до крихітного дисплея. Він був випробуваний відповідно до військових стандартів з точки зору довговічності та надійності в 10 умовах. Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від регіону/моделі. Lenovo ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 3 5300GE 8GB 256GB SSD Igel Linux Topseller. Крихітний 1-літровий робочий комп'ютер ThinkCentre M75Q 2-літровий комп'ютер призначений для великих завдань. Він підійде в будь -який робочий простір, і його потужна продуктивність AMD Pro забезпечить безперервність вашої компанії. Це також легко керувати та розширювати, завдяки суцільному дизайну та практичним функціям. Lenovo Thinkcentre Thinkcentre M75Q Gen 2 11jn - Mini - Ryzen 3 5300GE/3,6 ГГц - RAM 8 GB - SSD 256 GB - TCG OPAL OPAL ENCRYPTION 2, NVME - Radeon Graphics - 1GBE - WLAN: 802.11A/B/G/N/AC, BLUETOUTH 5.1 - Юдель - Чорний - Lenovo Topseller - за щорічної підтримки Premier Support Lenovo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 1,25 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | AMD Radeon Graphics |
| Жорсткий диск | 256GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 4 rdzenie |
| Мoдель | ThinkCentre M75q G2 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 65 W |
| Обробник | Socket AM4 |
| Операційна система | Bez systemu |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 3 5300GE |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 3 |
| Швидкість процесора | 4,2 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Mini PC |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Чипсет | AMD PRO 500 |
- Ціна: 9 999 ₴







